SPRZĘT

KOSZULKI, BLUZY
ODZIEŻ FIGHTINGOWA
VO PHUC, PASY
SPRZĘT

KOSZULKI KLUBOWE

BLUZY KLUBOWE

RASHGURD KLUBOWY

SPODENKI KLUBOWE

LEGGINSY KLUBOWE

KIMONA I PASY

PLAKIETKI IMIENNE

RĘKAWICE, OCHRANIACZE

WORKI, TARCZE

WAŻNE INFORMACJE

  • Po najechaniu na obrazek wyświetli się cena oraz podstawowe informacje
  • Kliknij na tytuł nad obrazkiem aby powiększyć i otworzyć w nowym oknie

ZAMÓWIENIA U TRENERA KLUBOWEGO !

KOMENTARZ

  1. Kimona sprowadzamy z Francji (produkcja Wietnam) – są z haftem na plecach i wszytym logo Vovinam na piersi Cena dla osób powyżej 150 cm – 30 Euro, do 150 cm – 20 Euro. Pas z haftem ok. 7 Euro. Koszta wysyłki wynoszą ok 5-7 Euro, w zależności od ilości zamawianych egzemplarzy.
  2. Sprzęt sportowy f-my Masters można zamówić za pośrednictwem klubu – wysyłany jest bezpośrednio na Państwa adres za pobraniem pocztowym. Czas realizacji 2 dni – koszta przesyłki 14 zł.
  3. Koszulki klubowe – cena ok. 38 zł, solidny gruby materiał (gramatura 200). Dostępne są wersje z haftowanym napisem Vovinam Viet Vo Dao zamiast loga – czas realizacji od 2 dni do 14 przy pojedynczych zamówieniach.
  4. Bluzy klubowe – polar – cena ok. 38 zł, solidny gruby materiał (gramatura 350) z dużym haftem na plecach i mniejszym na piersi – dostępne są wersje damskie – cena ok. 95 zł damskie tańsze ok. 70 zł). Czas realizacji od 2 do 14 dni przy pojedynczych zamówieniach.
  5. Rashguardy, spodenki i legginsy klubowe zamawiamy z firmy SMMASH – odzież – bezszwowa, z niezniszczalnym nadrukiem, niezwykle wytrzymała, dopasowująca się do ciała, oddychająca z systemem clima-cool. Ceny spadają z każdym kolejnym zamówieniem – na obrazkach obecnie orientacyjne. Realizacja ok. 14 dni
2017 © admin: Krzysztof Biaduń k.biadun@wp.pl 600 464 004