NEWS

NAJNOWSZE WYDARZENIA
ZAPOWIEDZI

MISTRZOSTWA POLSKI ALMMA KADET JUNIOR – 10.11.18


ALMMA SOCHACZEW

Mistrzostwa POLSKI MMA kadetów i Juniorów 10.09.18
Termin i miejsce:
10 listopada 2018 r. (sobota)
Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie, ul. Staszica 106,
96 – 500 Sochaczew

Plan zawodów:

7:00 – 9:00 ważenie zawodników
9:30– 10:00 omówienie przepisów i uroczyste otwarcie
10:30- start zawodów

Całe zawody będą transmitowane na żywo w internecie – transmisja będzie dostępna na fanpage ALMMA – Amatorska Liga MMA na Facebooku

więcej informacji…


BLOOD FIGHT NIGHT WYSZKÓW – RELACJA – 27.10.2018


więcej zdjęć….
BFN Wyszkow 2018

Pierwszy start na gali naszej zawodniczki Urszuli Stańczak w wadze -70kg na dystansie 3 rund (3 min). Niejednogłośną decyzją sezdziów 2:1 zwyciężyła dużo młodsza przeciwniczka Lara Fornal. Masa nowych doświadczeń, wniosków – podziękowania dla organizatorów, sędziów!.

BFN WYSZKOW

SERDECZNE GRATULACJE !


GALA BLOOD FIGHT NIGHT WYSZKÓW – 27.10.2018


Dopingujemy naszą zawodniczkę Urszulę Stańczak na najbliższej gali Blood Fight Night – 27.10.18 (3 rundy, mma, formuła z łokciami i kolanami! ) będzie się działo !.

ZAPRASZAMY i TRZYMAMY KCIUKI !

BFN WYSZKOW


TURNIEJ YOUNG GRAPPLERS – Puszcza Mariańska – 13.10.18


Wyniki: Złoto – 2, Srebro
3 zawodników – 3 medale ! (2 złote, 1 srebrny)
Ishadzhi Magamurziev – złoto
Zheiran Iunusova – złoto
Vishadhi Magamurziev – srebro

Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata Young Grapplers. Świetne walki i dominacja Ishaza i Zheiran – pewne zwycięstwa. Vishaz miał nieco mniej szczęścia tym razem, uległa na punkty przeciwnikowi prawie 16 kg cięższemu.

Podziękowania dla organizatorów, sędziów oraz przeciwników, dzięki którym zebraliśmy kolejne cenne doświadczenia !


Staż Fightingowy z Marcinem Różalskim – Bydgoszcz XYZ Fight Academy – 16.09.2018


Staz Rozal
Sobota 16.09.18 – staż fightingowy z Marcinem “Różalem” Różalskim w Bydgoszczy. Oczywiście nie mogło zabraknąć ekipy naszego klubu – na zdjęciu Marek, Adam, Ula.


5th World Cup of Vovinam Viet Vo Dao, Bruksela – 28-29.07.18


W dniach 28-29.07.2018 nasza skromna 5 (4 zawodników) osobowa reprezentacja Polki wystartowała w 5th World Cup Vovinam Viet Vo Dao (Mistrzostwa Świata odbywają się co 4 lata). Startowaliśmy w zapasach (VAT) – Artur Drążek, Paweł Guzewicz, Marcin Świątkowski, walka w stójce (Song Dau) – Urszula Stańczak, Artur Drążek. Wyniki:
ZŁOTO:
– Paweł Guzewicz – VAT < 70 kg SREBRO: - Urszula Stańczak - Song Dau - 65-73kg 4 MIEJSCE: - Artur Drążek - Song Dau - 75kg-80 kg - Marcin Świątkowski - VAT < 80 kg
Bardzo mocno obsadzone kategorie od kilkunastu do ponad 60 zawodników. Świetny występ Pawła Guzewicza – 4 walki wygrane przed czasem, 1 walka o wejście do finału na punkty z bardzo atletycznym zawodnikiem z Hiszpanii, finał skończony przed czasem !. Nieco mniej szczęścia w zapasach mieli Marcin – 4 miejsce – zmiana na system olimpijski uniemożliwiła zdobycie zasłużonego brązu oraz Artur, który po świetnej pierwszej walce, nie zdołał odrobić drobnej przewagi punktowej w drugiej z zawodnikiem z Afryki. Ula przegrała w walce finałowej z dużo cięższą i bardziej doświadczoną zawodniczką z Burkina Faso.
Artur w stójce miał wyjątkowego pecha – po bardzo dobrej walce i wyeliminowaniu mistrza świata z Paryża 2014, w kolejnych walkach po skandalicznych decyzjach sędziów zajął 4 miejsce. Walka z Francuzem została przerwana przed czasem przez sędziego z Maroka, który dopatrzył się jakiś uchybień technicznych – po obejrzeniu video – przeprosił za decyzję i Artur wszedł do półfinałów. Tutaj pomimo lekkiej przewagi znów został skrzywdzony werdyktem. Największy skandal miał miejsce w walce o 3 miejsce, gdzie po prostu pozamiatał matę przeciwnikiem – ku zdziwieniu innych ekip i publiczności zwycięstwo przyznano zawodnikowi z Francji. Chyba nie było żadnej ekipy poza francuzami, która nie złożyłaby nam kondolencji z tego werdyktu sędziowskiego. Bardzo duża impreza – 402 zawodników – znakomity poziom wyszkolenia technicznego zawodników i zapaśniczego zawodników i zawodniczek z….Burkina FASO, Bardzo dobrzy technicznie także zawodnicy z USA, Francji, Belgii. W zapasach świetni zawodnicy Ukrainy z Maxem Vierhiną na czele, dobre występy także zawodników z Burkia, Senegalu, Francji, Hiszpanii, Niemiec – oczywiście nasza ekipa także zyskała uznanie w oczach fachowców od fightu i zapasów – choć zasługiwaliśmy na więcej wracamy z dwoma medalami – taki jest urok sportu !

Zapraszamy na treningi wakacyjne


Zapraszamy na treningi wakacyjne:
– stójka
– grappling
– zapasy
– cross


Mistrzostwa Polski Young Grapplers, Żyrardów – 9.06.18


Mistrzostwa Polski Young Grapplers Żyrardów 9.06.18
Wyniki: Złoto – 4, srebro – 1
Złoto:
Zheiran Iunusova – 2 (Liga i Extra Fight)
Ishadzhi Magamurziev
Vishadzhi Magamurziev
Srebro:
Gabriel Pomiński
4 miejsce
Sajfula Laev
Hubert Saisn

Zheiran Iunusova – NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ Ligii Young Grapplers 2017/2018 – wygrana we wszystkich 6 turniejach oraza 2 extra fightach z zawodniczkami z cięższych kategorii !

Mistrzostwa Polski BJJ, Jakubów – 12.05.18


Wyniki:
ZŁOTO:
Ishadhi Magamurziev
Zheiran Inusowa
SREBRO:
Salman Khucheev
Sajfula Laev
BRĄZ
Vishadhi Magamurziev

Gratulacje dla naszych zawodników – trudna rywalizacja, wysoki poziom naszych przeciwników i formuła w kimonach, w której dawno już nie walczyliśmy. Jednakże ilość technik dozwolonych niemalże jak w rywalizacji dorosłych, stwarzała możliwość zdobycia wielu doświadczeń – nawet w formule U15 (12,13,14 lat), można było bardzo wiele. Oczywiście nie obyło się bez “prezentów” – tym razem Sejfi i Vishaz – mając przeciwników na tacy przegrali kluczowe walki w rywalizacji o złoto, w innych zakończyli walki przed czasem. Salman – niestety zaliczył w finale dyskwalifikacje za techniki niebezpieczne, niedozwolone. Zheiran jak zwykle mega moc i pełna kontrola walki. Czekamy na następne turnieje – czerwiec zapowiada się bardzo pracowicie – 3 turnieje – pojedziemy w szerszym teamem. Podziękowania i ukłony dla organizatorów – świetne, sprawne przeprowadzenie turnieju, znakomity poziom sędziów. !

Turniej Young Grapplers, Ostrówek – 7.04.18


Turniej Young Grapplers Ostrówek 7.04.18
Wyniki:
ZŁOTO:
Gabriel Pomiński
Zheiran Inusowa
Ihadzhi Magamurziev
SREBRO:
Julia Babańczyk
Miłosz Napłoszek
BRĄZ:
Sajfula Laev
Gabriela Napłoszek
Vihadzhi Magamurziev
Zuzanna Szlinger (IV)

Kolejny start zawodników Fight Clubu Hac Ho Wołomin w V edycji Turnieju Young Grapplers. Wystartowało kilku młodych zawodników w tym dwóch debiutantów – Zuzanna oraz Julia. Drugi start Gabrieli i Miłosza. Rywalizacja okazała się bardzo ciężka – Ishadhi i Zheiran odnieśli pewne zwycięstwa. Nie miał szczęścia Sajfula w pierwszej walce przeciwnik okazał się bardzo wymagający, pełna dyspozycja wróciła dopiero w drugim pojedynku – trzeba było zadowolić się brązowym medalem. Gorsza forma “Vishaza” i przegrana z przeciwnikiem (złotym medalistą), którego pokonał bez problemu miesiąc wcześniej – pozostało cieszyć się z brązowego medalu. Dobry występ robiącego stałe postępy Gabrysia i złoty medal. Nasi debiutanci spisali się na medal – choć, nie było łatwo – Zuzia i Gabriela zmagały się z chłopcami w swoich kategoriach. Julia musiała zmierzyć się z przeciwniczką z trzy letnim doświadczeniem. Był wysiłek, pot i łzy – pierwsze porażki, pierwsze zwycięstwa. Dziękujemy przeciwnikom za pokazanie elementów do poprawy, organizatorom zaś za sprawne przeprowadzenie turnieju. Gratulujemy rodzicom wspaniałych pociech a zawodnikom ducha walki.

Staż Fightingowy z Donaldem Smokowskim – Wołomin – 12.03.2018


Staz Donald
Staż VVD dla MMA z Donaldem Smokowskiego – podziękowania za profesjonalną “robotę”, mega dawkę praktyki i znakomite sparingi. Nie możemy doczekać się kolejnego stażu !


TURNIEJ YOUNG GRAPPLERS – ZAKRĘT – 3.03.18


Znakomity występ 6 zawodników Hac Ho Fight Club Wołomin na Turnieju Young Grapplers – Zakręt – 3.03.18.
Wyniki: Złoto – 5, Srebro – 1, Brąz – 1
ZŁOTO :
– Gabriela Napłoszek
– Zheiran Inusowa x 2 (liga oraz extra fight)
– Vishadzhi Magamurziev
– Sajfula Laev
SREBRO:
– Miłosz Napłoszek
BRĄZ:
– Hubert Sasin

Szósty start naszych zawodników w sezonie 17/18. Brawa dla debiutantów Gabrieli i Miłosza, ogromne wyrazy uznania za świetny poziom walk dla naszych flagowych zawodników – Zheiran zdeklasowała rywalki – szybki zwycięstwa w turnieju ligowym oraz pewne w extra-fighcie z ponad 10 kg cięższą zawodniczką. Sejfi – szybkie walki, dobra postawa Huberta. Vishadhi – wspaniały rewanż za Łódź – okazuje się, że “Dawid bez problemu pokonał Goliata”. Gratulacje za dobrą organizację. Gościem zawodów był Mistrz Olimpijski w zapasach – Andrzej Supron.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


TURNIEJ YOUNG GRAPPLERS – ŁÓDŹ – 13.01.18


Na turniej pojechało 4 zawodników – miejmy nadzieję, że następnym razem pojedziemy szerokim teamem). Tym razem zawody odbyły się w profesjonalnym klubie fightingowym – SHARK ŁÓDŻ.
WYNIKI: ZŁOTO – 3, SREBRO – 1
Złoto:
Zheiran Inusowa
Sajfula Laev
Ishadhi Maganurziev
Srebro:
Vishadhi Maganurziev

Piąty start naszych zawodników. Poziom walk znakomity – Sejfi – obie walki skończone balachami przed czasem. Szczególne brawa dla Ishaza i Vishaza, którzy wystartowali z zatruciem pokarmowym ale….przyznali się trenerowi dopiero po walce (to jest charakater !?) Vishaz walczył z przeciwnikiem cięższym ponad 25 kg cięższym – nie było siły na tyle masy. Ishaz stoczył jedną z najciekawszych walk turnieju z zawodnikiem Black Panther Bydgoszcz – obaj zawodnicy pokazali kunszt zapaśniczy i grapplerski. Zheiran jak zwykle złoto – niemniej jednak zawodniczka z Katany Szczytno – pokazała znakomity poziom wyszkolenia także zwycięstwo nie przyszło łatwo. Gratulacje za dobrą organizację – zazdrościmy tak po trosze – znakomitych warunków treningowych kolegom z Łodzi.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


YOUNG GRAPPLERS LIPNO – 2.12.2017


WYNIKI: ZŁOTO – 2, SREBRO – 2
ZŁOTO:
Zheiran Inusowa
Vishadzhi Magamurziev
SREBRO:
Gabriel Pomiński
Ishadzhi Magamurziev

Czwarty udany start naszych zawodników w nowym sezonie od września b.r. Tym razem wystartowaliśmy w nieco okrojonym składzie – 4 zawodników. Bardzo dobre walki, ale pozostaje niedosyt – na turniejach YG – występuje stały problem z obsadzeniem kategorii, brakuje większej ilości przeciwników, Ishadzhi kolejny raz musiał mierzyć się z przeciwnikiem 17 kg cięższym od siebie, pomimo to doskonale sobie radził w stójce zapaśniczej, natomiast w parterze nie starczyło siły na dużo wyższych i cięższych przeciwników. Zheiran wreszcie tarfiła na przeciwniczkę wyższą, cięższą, gdzie wygrana okupiona została bardzo dużym wysiłkiem. Vishadzi perfekcyjnie i szybko – walka zakończona przed czasem. Gabriel, postęp z turnieju na turniej – ale pracę widać na treningach…Pozostaje nadzieja, że na kolejnych zawodach wystąpimy w szerszym składzie i będzie można stoczyć więcej ciekawych, pasjonujących walk a dzięki naszym sportowym przeciwnikom nauczymy się jeszcze więcej.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


YOUNG DRAGONS TURNIEJ GRAPPLINGOWY – SOCHACZEW, 18.11.2017


WYNIKI: ZŁOTO – 6, SREBRO – 4
ZŁOTO:
Ishadzhi Magamurziev – 2 (kat. U15 – GI oraz NO GI)
Zheiran Inusowa – 2 (kat. U12 – GI oraz NO GI)
Ola Kotowska – 1 (kat. U10 – NO GI)
Vishadzhi Magamurziev – 1 (kat. U15 – NO GI)
SREBRO:
Gabriel Pomiński – 2 (kat. U10 – GI oraz NO GI)
Ola Kotowska – 1 (kat. U10 – NO GI)
Vishadzhi Magamurziev – 1 (kat. U15 – GI)
Kolejny bardzo dobry start 6 zawodników naszego klubu – tym razem w turnieju Young DRAGONS, pod patronatem PZJJ. Znakomity poziom walk Ishadzhiego – wszystko przed czasem – perfekcyjne rzuty i techniki kończące, Vishadzhi – świetnie, szybko i efektownie w NO GI, w “kimonkach” super początek, duża różnica punktowa, która na 20 sekund przed końcem została oddana w prezencie przeciwnikowi…pozostało więc cieszyć się srebrem. Zheiran – bezkonkurencyjna, Gabryś z turnieju na turniej stopniowo poprawia swoje umiejętności. Ola – duża siła, ale jeszcze trzeba poprawić trochę rzeczy. Hubert – dobra technika, ładne walki ale zabrakło trochę szczęścia aby stanąć na podium. Dużo nowych doświadczeń przede wszystkim trochę innych klubów niż na imprezach young grapplers – lepiej obsadzone kategorie. Dziękujemy organizatorom sędziom a przede wszystkim przeciwnikom i przeciwniczkom, dzięki którym udało zebrać się wiele nowych doświadczeń.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


TURNIEJ GRAPPLINGOWY DZIECI I MŁODZIEŻY – WOŁOMIN, 28.10.2017

WYNIKI: ZŁOTO – 6, SREBRO – 3
ZŁOTO:
Zheiran Inusowa – formuła NO GI oraz Extra Fight
Gabriel Pomiński – formuła GI
Sajfula Laev – formuła No GI
Ishadzhi Magamurziev – formuła NO GI
Vishadzhi Magamurziev – formuła NO GI
SREBRO:
Zheiran Inusowa – formuła – GI
Ishadhi Maganurziev – Extra Fight GI
Vishadzhi Magamurziev – Extra Fight GI
Znakomity występ młodych zawodników Hac Ho Fight Club Wołomin – 9 medali – 6 – złotych, 3 srebrne (5 zawodników – stoczonych 16 walk). Bardzo dobre pojedynki – wszystkie walki Vishadzhiego oraz Sajfuli w formule NO GI skończone przed czasem efektownymi balachami. Jedna z najlepszych walk turnieju – walka Ishadzhiego – z zawodnikiem Katany Szczytno – efektowne rzuty, mnóstwo dobrej roboty w parterze. Nasi najmłodsi – super występy – jak zwykle Zheiran – siła i energia (łącznie stoczyła 6 pojedynków, wygrywając 5) pełna kontrola i pewne wygrane, w formule GI – srebro – ciężko przechodzić pozycje przy chwytach za “kimonko” (będziemy doskonalić tą formułę). Ze startu z powodów złej dyspozycji musiał zrezygnować Hubert. Mamy nadzieję na kolejne udane starty w szerszym gronie naszych młodych sportowców.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


YOUNG GRAPPLERS – OSTRÓWEK, 14.10.2017

WYNIKI: ZŁOTO – 3, SREBRO – 2
ZŁOTO:
Hubert Sasin
Zheiran Inusowa
Vishadzhi Magamurziev
SREBRO:
Ishadzhi Magamurziev
Sajfula Laev
Gabriel Pomiński

Pierwszy start w sezonie 2017/2018 za nami, nowe doświadczenia. Hubert Sasin – 100% normy, pełna kontrola Zheiran Inusowa – formuła extra fight – pewna wygrana ze zwyciężczynią kategorii o 10 kg wyższej, Vishadzhi Magamurziev – pewne zwycięstwo, duża przewaga pod każdym względem, Ishadzhi Magamurziev – doskonałe walki z przeciwnikami o 4 kategorie wagowej większymi – 15-16 kg, techniczna i jakościowa przewaga zdecydowana, drobny błąd spowodował przegraną – waga jednak robi swoje. Sajfula Laev – srebro – wysokie umiejętności ale zabrakło trochę koncentracji. Gabriel Pomiński – 4 miejsce – pierwsze walki z pozycji stojącej, nowe doświadczenia. W porównaniu z innymi turniejami grapplingowymi.
Sędziowanie w dalszym ciągu jest piętą achillesową – przy bardziej dynamicznych walkach połowa punktów nie zostaje zaliczona, aczkolwiek są także bardzo dobrze sędziowane pojedynki. Wspomnieć należy o rywalizacji drużynowej – kategorie niepełne nie są zliczane w punktacji – tak naprawdę w ten sposób można wyeliminować bardzo dobre kluby z zawodnikami na wysokim poziomie – wystarczy odpowiednio podzielić kategorie, co niestety stało się pewna normą a powinno być więcej zawodników w każdej kategorii, więcej walk, większy wysiłek bardziej rozwija zawodników. Mamy nadzieję, że sytuacja będzie się poprawiać.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


Turniej Ne Waza Wołomin – 28.10.17


Złoto:
Zheiran Inusowa – formuła NO GI oraz Extra Fight
Gabriel Pomiński – formuła GI
Sajfula Laev – formuła No GI
Ishadhi Maganurziev – formuła NO GI
Vishadzhi Magamurziev – formuła NO GI
Srebro:
Zheiran Inusowa – formuła – GI
Ishadhi Maganurziev – Extra Fight GI
Vishadzhi Magamurziev – Extra Fight GI
Znakomity występ młodych zawodników Hac Ho Fight Club Wołomin – 9 medali – 6 – złotych, 3 srebrne (5 zawodników – stoczonych 16 walk).
Bardzo dobre pojedynki – wszystkie walki Vishadzhiego oraz Sajfuli w formule NO GI skończone przed czasem efektownymi balachami. Jedna z najlepszych walk turnieju – walka Ishadzhiego – z zawodnikiem Katany Szczytno – efektowne rzuty, mnóstwo dobrej roboty w parterze.
Nasi najmłodsi – super występy – jak zwykle Zheiran – siła i energia (łącznie stoczyła 6 pojedynków, wygrywając 5) pełna kontrola i pewne wygrane, w formule GI – srebro – ciężko przechodzić pozycje przy chwytach za “kimonko” (będziemy doskonalić tą formułę). Ze startu z powodów złej dyspozycji musiał zrezygnować Hubert.
Mamy nadzieję na kolejne udane starty w szerszym gronie naszych młodych sportowców.

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW, RODZICÓW i NASZEJ SKROMNEJ KADRY.


2017 © admin: Krzysztof Biaduń k.biadun@wp.pl 600 464 004