NEWS

NAJNOWSZE WYDARZENIA
ZAPOWIEDZI

TURNIEJ YOUNG GRAPPLERS – ZAKRĘT – 3.03.18


Znakomity występ 6 zawodników Hac Ho Fight Club Wołomin na Turnieju Young Grapplers – Zakręt – 3.03.18.
Wyniki: Złoto – 5, Srebro – 1, Brąz – 1
ZŁOTO :
– Gabriela Napłoszek
– Zheiran Inusowa x 2 (liga oraz extra fight)
– Vishadzhi Magamurziev
– Sajfula Laev
SREBRO:
– Miłosz Napłoszek
BRĄZ:
– Hubert Sasin

Szósty start naszych zawodników w sezonie 17/18. Brawa dla debiutantów Gabrieli i Miłosza, ogromne wyrazy uznania za świetny poziom walk dla naszych flagowych zawodników – Zheiran zdeklasowała rywalki – szybki zwycięstwa w turnieju ligowym oraz pewne w extra-fighcie z ponad 10 kg cięższą zawodniczką. Sejfi – szybkie walki, dobra postawa Huberta. Vishadhi – wspaniały rewanż za Łódź – okazuje się, że “Dawid bez problemu pokonał Goliata”. Gratulacje za dobrą organizację. Gościem zawodów był Mistrz Olimpijski w zapasach – Andrzej Supron.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


TURNIEJ YOUNG GRAPPLERS – ŁÓDŹ – 13.01.18


Na turniej pojechało 4 zawodników – miejmy nadzieję, że następnym razem pojedziemy szerokim teamem). Tym razem zawody odbyły się w profesjonalnym klubie fightingowym – SHARK ŁÓDŻ.
WYNIKI: ZŁOTO – 3, SREBRO – 1
Złoto:
Zheiran Inusowa
Sajfula Laev
Ishadhi Maganurziev
Srebro:
Vishadhi Maganurziev

Piąty start naszych zawodników. Poziom walk znakomity – Sejfi – obie walki skończone balachami przed czasem. Szczególne brawa dla Ishaza i Vishaza, którzy wystartowali z zatruciem pokarmowym ale….przyznali się trenerowi dopiero po walce (to jest charakater !?) Vishaz walczył z przeciwnikiem cięższym ponad 25 kg cięższym – nie było siły na tyle masy. Ishaz stoczył jedną z najciekawszych walk turnieju z zawodnikiem Black Panther Bydgoszcz – obaj zawodnicy pokazali kunszt zapaśniczy i grapplerski. Zheiran jak zwykle złoto – niemniej jednak zawodniczka z Katany Szczytno – pokazała znakomity poziom wyszkolenia także zwycięstwo nie przyszło łatwo. Gratulacje za dobrą organizację – zazdrościmy tak po trosze – znakomitych warunków treningowych kolegom z Łodzi.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


YOUNG GRAPPLERS LIPNO – 2.12.2017


WYNIKI: ZŁOTO – 2, SREBRO – 2
ZŁOTO:
Zheiran Inusowa
Vishadzhi Magamurziev
SREBRO:
Gabriel Pomiński
Ishadzhi Magamurziev

Czwarty udany start naszych zawodników w nowym sezonie od września b.r. Tym razem wystartowaliśmy w nieco okrojonym składzie – 4 zawodników. Bardzo dobre walki, ale pozostaje niedosyt – na turniejach YG – występuje stały problem z obsadzeniem kategorii, brakuje większej ilości przeciwników, Ishadzhi kolejny raz musiał mierzyć się z przeciwnikiem 17 kg cięższym od siebie, pomimo to doskonale sobie radził w stójce zapaśniczej, natomiast w parterze nie starczyło siły na dużo wyższych i cięższych przeciwników. Zheiran wreszcie tarfiła na przeciwniczkę wyższą, cięższą, gdzie wygrana okupiona została bardzo dużym wysiłkiem. Vishadzi perfekcyjnie i szybko – walka zakończona przed czasem. Gabriel, postęp z turnieju na turniej – ale pracę widać na treningach…Pozostaje nadzieja, że na kolejnych zawodach wystąpimy w szerszym składzie i będzie można stoczyć więcej ciekawych, pasjonujących walk a dzięki naszym sportowym przeciwnikom nauczymy się jeszcze więcej.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


YOUNG DRAGONS TURNIEJ GRAPPLINGOWY – SOCHACZEW, 18.11.2017


WYNIKI: ZŁOTO – 6, SREBRO – 4
ZŁOTO:
Ishadzhi Magamurziev – 2 (kat. U15 – GI oraz NO GI)
Zheiran Inusowa – 2 (kat. U12 – GI oraz NO GI)
Ola Kotowska – 1 (kat. U10 – NO GI)
Vishadzhi Magamurziev – 1 (kat. U15 – NO GI)
SREBRO:
Gabriel Pomiński – 2 (kat. U10 – GI oraz NO GI)
Ola Kotowska – 1 (kat. U10 – NO GI)
Vishadzhi Magamurziev – 1 (kat. U15 – GI)
Kolejny bardzo dobry start 6 zawodników naszego klubu – tym razem w turnieju Young DRAGONS, pod patronatem PZJJ. Znakomity poziom walk Ishadzhiego – wszystko przed czasem – perfekcyjne rzuty i techniki kończące, Vishadzhi – świetnie, szybko i efektownie w NO GI, w “kimonkach” super początek, duża różnica punktowa, która na 20 sekund przed końcem została oddana w prezencie przeciwnikowi…pozostało więc cieszyć się srebrem. Zheiran – bezkonkurencyjna, Gabryś z turnieju na turniej stopniowo poprawia swoje umiejętności. Ola – duża siła, ale jeszcze trzeba poprawić trochę rzeczy. Hubert – dobra technika, ładne walki ale zabrakło trochę szczęścia aby stanąć na podium. Dużo nowych doświadczeń przede wszystkim trochę innych klubów niż na imprezach young grapplers – lepiej obsadzone kategorie. Dziękujemy organizatorom sędziom a przede wszystkim przeciwnikom i przeciwniczkom, dzięki którym udało zebrać się wiele nowych doświadczeń.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


TURNIEJ GRAPPLINGOWY DZIECI I MŁODZIEŻY – WOŁOMIN, 28.10.2017

WYNIKI: ZŁOTO – 6, SREBRO – 3
ZŁOTO:
Zheiran Inusowa – formuła NO GI oraz Extra Fight
Gabriel Pomiński – formuła GI
Sajfula Laev – formuła No GI
Ishadzhi Magamurziev – formuła NO GI
Vishadzhi Magamurziev – formuła NO GI
SREBRO:
Zheiran Inusowa – formuła – GI
Ishadhi Maganurziev – Extra Fight GI
Vishadzhi Magamurziev – Extra Fight GI
Znakomity występ młodych zawodników Hac Ho Fight Club Wołomin – 9 medali – 6 – złotych, 3 srebrne (5 zawodników – stoczonych 16 walk). Bardzo dobre pojedynki – wszystkie walki Vishadzhiego oraz Sajfuli w formule NO GI skończone przed czasem efektownymi balachami. Jedna z najlepszych walk turnieju – walka Ishadzhiego – z zawodnikiem Katany Szczytno – efektowne rzuty, mnóstwo dobrej roboty w parterze. Nasi najmłodsi – super występy – jak zwykle Zheiran – siła i energia (łącznie stoczyła 6 pojedynków, wygrywając 5) pełna kontrola i pewne wygrane, w formule GI – srebro – ciężko przechodzić pozycje przy chwytach za “kimonko” (będziemy doskonalić tą formułę). Ze startu z powodów złej dyspozycji musiał zrezygnować Hubert. Mamy nadzieję na kolejne udane starty w szerszym gronie naszych młodych sportowców.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


YOUNG GRAPPLERS – OSTRÓWEK, 14.10.2017

WYNIKI: ZŁOTO – 3, SREBRO – 2
ZŁOTO:
Hubert Sasin
Zheiran Inusowa
Vishadzhi Magamurziev
SREBRO:
Ishadzhi Magamurziev
Sajfula Laev
Gabriel Pomiński

Pierwszy start w sezonie 2017/2018 za nami, nowe doświadczenia. Hubert Sasin – 100% normy, pełna kontrola Zheiran Inusowa – formuła extra fight – pewna wygrana ze zwyciężczynią kategorii o 10 kg wyższej, Vishadzhi Magamurziev – pewne zwycięstwo, duża przewaga pod każdym względem, Ishadzhi Magamurziev – doskonałe walki z przeciwnikami o 4 kategorie wagowej większymi – 15-16 kg, techniczna i jakościowa przewaga zdecydowana, drobny błąd spowodował przegraną – waga jednak robi swoje. Sajfula Laev – srebro – wysokie umiejętności ale zabrakło trochę koncentracji. Gabriel Pomiński – 4 miejsce – pierwsze walki z pozycji stojącej, nowe doświadczenia. W porównaniu z innymi turniejami grapplingowymi.
Sędziowanie w dalszym ciągu jest piętą achillesową – przy bardziej dynamicznych walkach połowa punktów nie zostaje zaliczona, aczkolwiek są także bardzo dobrze sędziowane pojedynki. Wspomnieć należy o rywalizacji drużynowej – kategorie niepełne nie są zliczane w punktacji – tak naprawdę w ten sposób można wyeliminować bardzo dobre kluby z zawodnikami na wysokim poziomie – wystarczy odpowiednio podzielić kategorie, co niestety stało się pewna normą a powinno być więcej zawodników w każdej kategorii, więcej walk, większy wysiłek bardziej rozwija zawodników. Mamy nadzieję, że sytuacja będzie się poprawiać.

Gratulacje dla zawodników oraz rodziców od naszej kadry szkoleniowej !


2017 © admin: Krzysztof Biaduń k.biadun@wp.pl 600 464 004